جشنواره پایان دوره مهد الرضا 1400-1401 «اینک کودک ۶ ساله ی ما این چنین آیات قرآن را می خواند و لبخند رضایت بر لبان همه می نشیند . »

نو‌گلان باغ مهدالرضا همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها جشن قرآنی و پایانی خود را در فضایی شاد و نورانی برگزار کردند .
در این مراسم که تمام قرآن آموزان مهد الرضا ی قرآنکده نور موعود (عج) از سه شعبه مرکزی , شعبه حضرت فاطمه الزهرا علی آباد و شعبه حضرت نرگس کوهنجان حاضر بودند ، ۸۰ نو آموز دختر و پسر به همراه والدین خود شرکت کردند .
جلسه با تلاوت روح بخش آیات قرآن کریم توسط مدیر محترم موسسه قرآنی استاد و حافظ قرآن جناب حسن شاهی آغاز شد و در ادامه ایشان با بیانات شیرین و دلنشین خود عرض خوش آمد داشتند به تمام حضار در سالن و با اهدای تابلو فرش نفیس قرآنی از مربی و مدیر مهد الرضا خانم انصاری قدردانی کردند . قرائت دسته جمعی صلوات خاصه ی امام رضا علیه سلام فضا را بیش از پیش تراوت بخشید و نوگلان مهدالرضا ارادت و شکر گزاری خود را به امام رئوف نشان دادند .
اجرای سرود های زیبا توسط دانش آموزان شعب و دکلمه های زیبا توسط گل دختران و هنر نمایی دانش آموز هنرمند از دیگر برنامه های این مراسم بود .زیباترین بخش برنامه روخوانی قرآن کریم توسط یکی از نو آموزان به نیابت از تمام نو‌گلان مهد الرضا بود
خواندن کلام خدا با زبان شیرین کودکانه فضا را غرور آفرین کرد چرا که نتیجه ی یک سال تلاش و زحمت مربیان و والدین و نوآموزان به ثمر نشسته بود و اینک کودک ۶ ساله ی ما این چنین آیات قرآن را می خواند و لبخند رضایت بر لبان همه می نشیند . در پایان مراسم هدایایی که توسط موسسه برای غنچه های باغ قرآن در نظر گرفته شده بود و شامل : تندیس مزین به لگوی بارگاه امام رضا و مهدالرضا , گواهی روخوانی قرآن کریم ، هدیه ای کودکانه و نبات تبرکی آستان قدس رضوی در یک پک فرهنگی اهدا شد .دانش آموزان به صورت گروهی و تکی عکس های یادگاری گرفتند و پایان بخش مراسم حضور هر ۸۰ دانش آموز بر روی صحنه بود لحظه ی شکر گزاری در زیر برف های شادی خنده های کودکانه از سر شوق و ذکر زیبای صلوات که طنین انداز شد .

منبع: قرآنکده نور موعود (عج)

اخبار